Rozvrh

Rozvrh a ceny naleznete v našem rezervačním systému.

REZERVAČNÍ SYSTÉM: https://poledance-motylek.inrs.cz/rs

Návod na přihlášení, rezervaci a nákup jednorázových vstupů a permanentek zde

 

POLEDANCE LEKCE:

Level 1 - ZAČÁTEČNÍCI - Lekce pro naprosté začátečníky, kteří nemají žádnou zkušenost s poledance. Můžete se přihlásit nezávisle na věku nebo fyzické kondici a nemusíte se na tyči udržet. Lekce jsou koncipovány tak, že pomocí cviků na tyči, i mimo ni, si postupem času vybudujete potřebnou sílu a zvládnete základní prvky poledance.
Level 2 - MÍRNĚ POKROČILÍ - Navazující kurz po L1 je vhodný pro pokročilejší začátečníky, kteří mají již zkušenost s poledance (cca 3 měsíce při docházce 1x týdně). V tomto levelu se vyučují těžší kombinace spinů (otoček) a první inverty (hlavou dolů).
Level 3 - navazuje na level 2, učíme se pokročilejší prvky jako je GEMINI, SCORPIO, VRTULNÍK, BUTTERFLY nebo SUPERMAN.
MIX - mix úrovní od začátečníků, věčných začátečníků až po pokročilejší = individuální přístup lektorek zaručen :). Lekci nedoporučujeme pro úplné začátečníky, kteří přišli úplně poprvé, ale pokud jindy nemůžete, tak se nějak přizpůsobíme.
Contempole - propojení moderního výrazového tance s prvky poledance do krásné choreografie. Lekce je vhodná i pro začátečníky,kteří mají za sebou alespoň 3 lekce kurzu Level 1 (L1).

Volná hodina bez lektora - Váš vlastní trénink. Neprobíhá zde řízená výuka. Vhodné pro ty, které nemají doma vlastní tyč, chtějí trénovat s kamarádkou nebo jim trénink 1x týdně nestačí a chtějí na sobě intenzivně pracovat.

DOPLŇKOVÉ LEKCE:

Sexy&Flexy - ekce zaměřená na protahování a zvýšení flexibility, která je pro poledance nutností. Protahují se záda, ramena a nohy.
Pole Fitness - posilování s vlastní váhou nikdy nebylo zábavnější! Tyč v tomto cvičení slouží jako opora a zároveň jako posilovací nástroj. Posílíte svaly celého těla a obzvláště ty, které na poledance potřebujete nejvíce. Lekce jsou vhodné i pro naprosté začátečníky. Pokročilejším je zase doporučujeme jako vhodný způsob kompenzace \"horší strany\" :).

POZOR!!! PŘIHLÁŠENÍM DO REZERVAČNÍHO SYSTÉMU SOUHLASÍTE S PRAVIDLY VÝUKY

SOUHLAS RODIČŮ RPO DĚTI MLADŠÍ 18 LET

Sdílet

Kontakty

PRAVIDELNÉ KURZY

baner

 

Sledujte nabídku pravidelných kurzů Poledance vedených zkušenými lektorkami. Připravili jsme pro Vás kurzy v několika stupních zkušeností. Naučíte se tak nejen základy, ale můžete získat také rozšířené dovednosti.

Informujte se o termínech a cenových zvýhodněních pravidelných kurzů.

Poledance

Poledance je v dnešní době nejpopulárnější a nejnovnější sportovní disciplína. Tento sport je jak tancem, sportem, tak i uměním. Při Poledance se pobavíte, zapotíte a krásně se Vám bude tvarovat tělo. K tomuto sportu nepotřebujete žádnou kondici, začnete  lekce od základních prvků a postupně si vybudujete sílu a kondici, která bude potřebná k bezpečnému zvládnutí dalších stupňů obtížnosti.

trenink pondeli 00007