VYSTOUPENÍ:

 

Charitativní akce

Pravidelně vystupujeme na různých akcích v okolí Ostravy. Rády podpoříme dobrou věc. Naší oblíbenou charitativní akcí je MOTORKÁŘI DĚTEM, kde jsme měly tu čest se účastnit již druhým rokem.
Pokud tedy máte charitativní akci a chtěli byste poledance zařadit do programu, neváhejte a ozvěte se nám. 

 

Vystoupení (plesy / firemní akce /kulturní akce /teambuldingy /oslavy/ svatby)

V nabídce tanečního studia poledance Motýlek jsou samozřejmě i vystoupení jak na plesech tak na firemních večírcích či oslavách. Základní ceník vystoupení naleznete níže. Vystoupení vždy individuálně přizpůsobujeme klientovi na míru. V našem portfóliu zákazníků jsou klienti jako OKIN Facility, Cinestar a mnoho dalších. Většina z nich se k nám v průběhu let rádi vrací, za což moc děkujeme a těšíme se i letos. 

Vystoupení zahrnují 1 až 3 tanečnice, mohou být jednotlivá nebo i v páru (dvě vystupující na jedné tyči). Mohou být ladná nebo extravagantní. Můžeme vám přizpůsobit žánr hudby nebo případně i tématické kostýmy - např. vystoupení na téma Velký Gatsby, 20.-30. léta (naše oblíbené). 
Prostě a jednoduše zvládneme teméř vše (doufáme v to), ale diáře na nadcházející plesovou sezónu 2020 se nám plní závratnou rychlostí, tak neváhejte...

 

 

 

Kontaktovat nás můžete na:

- tel: +420 737 345 121

- mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kontakty

PRAVIDELNÉ KURZY

baner

 

Sledujte nabídku pravidelných kurzů Poledance vedených zkušenými lektorkami. Připravili jsme pro Vás kurzy v několika stupních zkušeností. Naučíte se tak nejen základy, ale můžete získat také rozšířené dovednosti.

Informujte se o termínech a cenových zvýhodněních pravidelných kurzů.

Poledance

Poledance je v dnešní době nejpopulárnější a nejnovnější sportovní disciplína. Tento sport je jak tancem, sportem, tak i uměním. Při Poledance se pobavíte, zapotíte a krásně se Vám bude tvarovat tělo. K tomuto sportu nepotřebujete žádnou kondici, začnete  lekce od základních prvků a postupně si vybudujete sílu a kondici, která bude potřebná k bezpečnému zvládnutí dalších stupňů obtížnosti.

trenink pondeli 00007