O nás

Poledance studio Motýlek vzniklo v roce 2011 a stalo se tak prvním poledance studiem v Ostravě!

Naleznete nás přímo v centru Ostravy na Českobratrské ulici.

V našem studiu je celkem 8 spinových tyčí značky X-POLEXPERT. Zaručujeme, že každý má během lekce svou vlastní tyč, se kterou může navázat libovolně intimní vztah (jako to má většina našich lektorek). Toto "vlastnictví tyče" umožňuje rychlejší postup a zcela nový rozměr radosti se zvládnutých prvků.  Všechny naše lektorky zaručují především přátelský a osobní přístup okořeněný zkušenostmi a profesionalitou.

Zájemcům o poledance nabízíme pravidelné kurzy od úplných začátečníků až po ty nejpokročilejší. Většina lekcí je otevřená, takže můžete přijít kdykoli budete chtít. Máme však navíc i zcela uzavřené kurzy, kdy se vám lektorka věnuje individuálněji, hodiny navazují na sebe a úspěch tak na sebe nenechává dlouho čekat. Kurzy vypisujeme nepravidelně, proto sledujte náš facebook, kde naleznete potřebné informace.

 Současně vám můžeme nabídnout také zpestření Vaší firemní akce, oslavy či plesu vystoupením našich nejlepších kurzistek a lektorek! Neváhejte a kontaktujte nás! Vystoupení jsou individuální, na míru šitá vám a vašim hostům. 

Nevíte si rady s programem rozlučky se svobodou? Nevadí. Máme v repertoáru i speciální individuálně sestavenou lekci poledance pro tuto příležitost. Přiveďte nastávající nevěstu spolu s dalšími a přijďte se pobavit k nám do studia. 

Naším cílem, je vaše radost a největší odměnou úsměv, který si odnášíte z každé lekce!

Těšíme se na Vás!

 

Důležité kontakty:

Http: http://www.poledance-motylek.cz
Rezervační systém: http://www.poledance-motylek.inrezervace.cz
Facebook: Najdete nás na facebooku
Skupina na FB: Facebook – interní komunikace pro všechny, kteří Motýlek navštěvují
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.%20">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. +420 737 345 121

sSpolecna01

Sdílet

Kontakty

PRAVIDELNÉ KURZY

baner

 

Sledujte nabídku pravidelných kurzů Poledance vedených zkušenými lektorkami. Připravili jsme pro Vás kurzy v několika stupních zkušeností. Naučíte se tak nejen základy, ale můžete získat také rozšířené dovednosti.

Informujte se o termínech a cenových zvýhodněních pravidelných kurzů.

Poledance

Poledance je v dnešní době nejpopulárnější a nejnovnější sportovní disciplína. Tento sport je jak tancem, sportem, tak i uměním. Při Poledance se pobavíte, zapotíte a krásně se Vám bude tvarovat tělo. K tomuto sportu nepotřebujete žádnou kondici, začnete  lekce od základních prvků a postupně si vybudujete sílu a kondici, která bude potřebná k bezpečnému zvládnutí dalších stupňů obtížnosti.

trenink pondeli 00007