Poledance

Pole dance není jen sport, je to i životní styl, kterému již propadly tisíce žen po celém světě!

Původ tohoto sportu naleznete v Indii, kde muži předváděli nejrůznější akrobatické kousky na dřevěných kůlech. Dnes je poledance moderní, taneční a fitness disciplína, která se těší stále větší oblibě. Snoubí v sobě prvky akrobacie, gymnastiky, moderního i klasického tance a jógy.

Poledance je především o zábavě, překonávání vlastních limitů a radosti z pohybu. Blahodárně působí na formování postavy, budování síly, flexibilitu, motorické schopnosti a také zvyšuje sebevědomí a zlepšuje náladu.

Neexistují zde žádné požadavky na předchozí zkušenosti s tancem nebo jakýmkoliv jiným sportem. Poledance může dělat každý bez rozdílu věku, váhy a pohlaví.

Přijďte si tento sport také vyzkoušet do našeho studia Motýlek a staňte se, spolu s námi, zdravě závislí na poledance!

Sdílet

Kontakty

PRAVIDELNÉ KURZY

baner

 

Sledujte nabídku pravidelných kurzů Poledance vedených zkušenými lektorkami. Připravili jsme pro Vás kurzy v několika stupních zkušeností. Naučíte se tak nejen základy, ale můžete získat také rozšířené dovednosti.

Informujte se o termínech a cenových zvýhodněních pravidelných kurzů.

Poledance

Poledance je v dnešní době nejpopulárnější a nejnovnější sportovní disciplína. Tento sport je jak tancem, sportem, tak i uměním. Při Poledance se pobavíte, zapotíte a krásně se Vám bude tvarovat tělo. K tomuto sportu nepotřebujete žádnou kondici, začnete  lekce od základních prvků a postupně si vybudujete sílu a kondici, která bude potřebná k bezpečnému zvládnutí dalších stupňů obtížnosti.

trenink pondeli 00007