Rozvrh

Rozvrh a ceny naleznete v našem rezervačním systému.

REZERVAČNÍ SYSTÉM: https://poledance-motylek.inrs.cz/rs

Návod na přihlášení, rezervaci a nákup jednorázových vstupů a permanentek zde

 

POLEDANCE LEKCE:

Level 1 - ZAČÁTEČNÍCI - Lekce pro naprosté začátečníky, kteří nemají žádnou zkušenost s poledance. Můžete se přihlásit nezávisle na věku nebo fyzické kondici a nemusíte se na tyči udržet. Lekce jsou koncipovány tak, že pomocí cviků na tyči, i mimo ni, si postupem času vybudujete potřebnou sílu a zvládnete základní prvky poledance

Level 1 PLUS - ZAČÁTEČNÍCI = Lekce pro začátečníky, kteří mají zkušenost s poledance. Absolvovali nejméně 10 lekcí poledance.  Lekce jsou koncipovány tak, že pomocí cviků na tyči, i mimo ni, si postupem času vybudujete potřebnou sílu a zvládnete základní prvky poledance. V tomto levelu se vyučují těžší kombinace spinů (otoček).


Level 2 - MÍRNĚ POKROČILÍ - Navazující kurz po L1 je vhodný pro pokročilejší začátečníky, kteří mají již zkušenost s poledance (cca 3 měsíce při docházce 1x týdně). V tomto levelu se vyučují těžší kombinace spinů (otoček) a první inverty (hlavou dolů).


Level 3 - POKROČILÍ - navazuje na level 2, učíme se pokročilejší prvky jako je GEMINI, SCORPIO, VRTULNÍK, BUTTERFLY nebo SUPERMAN


MIX - mix úrovní od začátečníků, věčných začátečníků až po pokročilejší = individuální přístup lektorek zaručen :). Lekci nedoporučujeme pro úplné začátečníky, kteří přišli úplně poprvé, ale pokud jindy nemůžete, tak se nějak přizpůsobíme.

MIXit by Market - všichni, co vlastně neví, jakou mají úroveň, taky ti, co mají pocit, že svou úroveň možná někde ztratili. :) No prostě všehochuť a všeho mix.


Contempole - propojení moderního výrazového tance s prvky poledance do krásné choreografie. Lekce je vhodná i pro začátečníky, kteří mají za sebou alespoň 3 lekce kurzu Level 1 (L1).

Volná hodina bez lektora - Váš vlastní trénink. Neprobíhá zde řízená výuka. Vhodné pro ty, které nemají doma vlastní tyč, chtějí trénovat s kamarádkou nebo jim trénink 1x týdně nestačí a chtějí na sobě intenzivně pracovat.

DOPLŇKOVÉ LEKCE:

Sexy&Flexy - Lekce zaměřená na protahování a zvýšení flexibility, která je pro poledance nutností. Protahují se záda, ramena a nohy.

Highheels - Na lekcích se budeme soustředit především na ženskost a ladnou plynulost pohybů. Zaměříme se hodně na plynulé propojování tanečních pohybů, přechody i vcítění se do tance samotného. Nebudou chybět ani prvky na tyči a samozřejmě floorwork.

Sdílet

Kontakty

PRAVIDELNÉ KURZY

baner

 

Sledujte nabídku pravidelných kurzů Poledance vedených zkušenými lektorkami. Připravili jsme pro Vás kurzy v několika stupních zkušeností. Naučíte se tak nejen základy, ale můžete získat také rozšířené dovednosti.

Informujte se o termínech a cenových zvýhodněních pravidelných kurzů.

Poledance

Poledance je v dnešní době nejpopulárnější a nejnovnější sportovní disciplína. Tento sport je jak tancem, sportem, tak i uměním. Při Poledance se pobavíte, zapotíte a krásně se Vám bude tvarovat tělo. K tomuto sportu nepotřebujete žádnou kondici, začnete  lekce od základních prvků a postupně si vybudujete sílu a kondici, která bude potřebná k bezpečnému zvládnutí dalších stupňů obtížnosti.

trenink pondeli 00007