Naši partneři

Pro vstup na web partnera klikněte na jeho logo. 

 12592736 1028825703850242 8787838845944010940 n

Certifikovaná osobní fitness trenérka a výživová poradkyně s dlouholetou praxí, specializace na kloubní pozici, zdravé cvičení od hubnutí do plavek až po závodní formy.

Mohu vám poradit jak se stravou v běžném životě tak i pro fitness, vegetariány a vegany.

Trenérka IV. třídy – klasický box

 email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

FB: Marcela O. Marcellino,

mob:  739 926 226

remissio Luxusní wellness uspokojí Vaše nejnáročnější představy o relaxaci s partnerem či partnerkou. Prožijte krásné chvíle a zapomeňte v našem relax centru na problémy všedních dnů.
budufit club Jsme společnost, která se snaží zapojit pohyb do běžného života každého z nás. Svým klientům nabízíme profesionální a přátelský přístup, moderně vybavené fitness, skupinové lekce pod vedením těch nejlepších instruktorů, ale také místo, kde se budete rádi vracet. Pomůžeme Vám dosáhnout zdravého a výkonného těla a postupně upravit životní styl. Naši profesionálně vyškolení zaměstnanci jsou zde od toho, aby Vám pomohli v dosahování Vámi vytyčených cílů. Můžete být profesionální sportovec, maminka na mateřské dovolené, senior či rekreační sportovec, vhodnou formu cvičení si u nás vybere opravdu každý. Naším cílem je Vám pomoci cítit se lépe.
dline Společnost D-LINE fit sestavuje na základě zjištěných měření jídelní plány přímo na míru klienta – optimální poměr živin (až 40 % onemocnění vzniká špatnou životosprávou).
Specializace: nádorová onemocnění.
europoles První obchod s tanečními tyčemi na českém a slovenském trhu. Prodejce celosvětově nejuznávanějších tanečních tyčí X-POLE. Máme dlouholeté praktické zkušenosti s pole dance a nabízíme zboží, které sami používáme a které doporučují profesionální pole dance tanečnice z celého světa.
logo Club je zaměřen na trénink kondičního boxu pro širokou veřejnost (bezkontaktní) a na kruhové tréninky orientované na komplexní posílení celého těla a tvarování postavy. Trénují u nás ženy, muži i děti. Zároveň připravujeme boxery/ky na Manažerskou extraligu box a provozujeme i tréninky Paraboxingu.
 Squash Poruba

Jsme první squashový klub v Ostravě, který byl poprvé otevřen v lednu 1996. V roce 2014 zakoupil klub od původních provozovatelů nový majitel. Klub včetně kurtů a jejich podlah nechal zrenovovat. A obnovil tak tradici tohoto centra. V našem centru se nachází dva squashové a jeden ricochetový kurt. A nově je k dispozici i fitness ve zrekonstruované tělocvičně. Samozřejmostí je půjčovna vybavení, bar a příjemné prostory.

Sdílet

Kontakty

PRAVIDELNÉ KURZY

baner

 

Sledujte nabídku pravidelných kurzů Poledance vedených zkušenými lektorkami. Připravili jsme pro Vás kurzy v několika stupních zkušeností. Naučíte se tak nejen základy, ale můžete získat také rozšířené dovednosti.

Informujte se o termínech a cenových zvýhodněních pravidelných kurzů.

Poledance

Poledance je v dnešní době nejpopulárnější a nejnovnější sportovní disciplína. Tento sport je jak tancem, sportem, tak i uměním. Při Poledance se pobavíte, zapotíte a krásně se Vám bude tvarovat tělo. K tomuto sportu nepotřebujete žádnou kondici, začnete  lekce od základních prvků a postupně si vybudujete sílu a kondici, která bude potřebná k bezpečnému zvládnutí dalších stupňů obtížnosti.

trenink pondeli 00007